(068) 776-60-67

(095) 282-85-08

(044) 339-92-33

Як визначити потрібний тип цоколя ламп?
Сучасні будівельні магазини вражають асортиментом лампочок. У людини, який вперше зіткнувся з вибором, просто очі розбігаються. Правда, вибір в даному випадку залежить зовсім не від ваших уподобань. Купівля лампочки повністю залежить від патрона у вашому світильнику. У кожен патрон підходить лампочка з конкретним цоколем. Визначити потрібний тип цоколя зовсім не складно, якщо трохи розібратися в особливостях кожного виду.
23.01.2020
0 коментарів
детальніше
Споти в сучасному інтер'єрі

Велику роль в створенні затишного інтер'єру грає правильне освітлення. Для цієї мети використовуються різні світильники. У сучасному інтер'єрі велику популярність отримали світильники Споти, які представляють собою лампи спрямованого освітлення (конкретної зони). Якщо говорити точніше, то це регульовані світильники, у яких легко можна змінювати напрямок і яскравість світла. Досягається це за рахунок особливої конструкції і контролеру управління.

Де використовуються споти

Зав...

22.01.2020
0 коментарів
детальніше
Тиждень світлих знижок!
Останнім часом навколо сама темрява, та «чорні» будні. І хто, як не «Лінія Світла» може пробитися крізь них. Оголошуємо тиждень світлих знижок! -20% на всі товари без знижки, з 26 листопада по 3 грудня включно.
26.11.2019
0 коментарів
детальніше
Як правильно розмістити освітлення: 5 порад
Темні зони можна знайти в будь-якому приміщенні, це погано освітлені ділянки. Перед початком вибору освітлення для вашої квартири потрібно розібратися з поняттям позиціонування приміщення.

Розберемо 4 основних напрямки і цільове призначення:

Південь - сторона для розміщення терас, віталень, ігрових кімнат, дитячої спальні, зимових садів. Південна сторона вважається сонячною і теплою, вона найбільш підійде для кімнат проводження часу всієї родини: залу, кухні, вітальні.

Північ - це погано освітлена зона в якій краще розміщувати маловідвідувані кімнати: гараж, котельню, гардеробну.

Схід - сторона, на якій краще розміщувати спальню, рослини і зону для сніданку. Також квартири і будинки на східній стороні взимку досить холодні, а влітку прогріваються краще.

Захід - вітряна сторона вашого будинку, яка часто піддається сонячним променям. Північно-західна сторона підходить для кухні.

На етапі проектування правильний план розміщення будинку або ділянки дещо спрощує життя інженерам і архітектурним дизайнерам. Адже так не тільки задіюється раціональна сторона проекту. Завдяки проектуванню можна побудувати ергономічний будинок, який зможе служити вам довгі роки як місце з ідеально продуманою будовою.
27.11.2018
0 коментарів
детальніше
Kyiv Interior Mebel 2018 Даруємо -5%
УВАГА!

З 7 по 10 лютого 2018 року в Міжнародному Виставковому Центрі пройде Kyiv Interior Mebel 2018 - форум топових виробників меблів, освітлення та предметів декору.


Всім зареєстрованим на сайті з 5 по 12 лютого даруємо -5% *
05.02.2018
0 коментарів
детальніше
Отримати знижку на свій email