(068) 776-60-67

(095) 282-85-08

(044) 339-92-33

Як візуально розширити кімнату за рахунок освітлення і інших дизайнерських прийомів

Хочете зробити приміщення більш об'ємним? Розглянемо, як цього досягти.

Як візуально збільшити кімнату за рахунок кольору

Перш за все за візуальні ефекти відповідає колір. Щоб кімната здавалася просторіше, дизайнери рекомендують використовувати пастельні тони – вони створюють м'яку затишну атмосферу і відображають сонячні промені. У таких тонах підбирають меблі і дек...

19.03.2020
0 коментарів
детальніше
Нічник для малюка: Як правильно вибрати світильник в спальню новонародженому?
Наявність нічника в дитячій кімнаті важливо як дитини, так і його батьків. Якщо про необхідність такого світильника для діток 2 – 3 і старше років ще йдуть дискусії серед лікарів і психологів, то з приводу нічника для немовлят відповідь однозначна: краще, щоб він все-таки був розміщений недалеко від спального місця дитини.
11.03.2020
0 коментарів
детальніше
Лампа Едісона: вінтажна "родзинка" для реалізації оригінальних дизайнерських задумів

Лампи Едісона: що це за освітлювальні прилади, і які їх особливості?

Лампа Едісона − це перше джерело штучного світла, що працює від електрики, який став доступним широкому колу споживачів. Вона стала «першопрохідцем» в галузі електричного освітлення, і активно використовується досі. Основні складові елементи (вольфрамова нитка розжарення, цоколь, скляна колба, електроди і центральний контакт) залишилися нез...

04.03.2020
0 коментарів
детальніше
Як вибрати люстру на кухню, правила
Хороше освітлення на кухні – це одна з найважливіших частин її інтер'єру. Адже воно зробить кімнату більш зручною, красивою і затишною. Для виконання даного завдання необхідно вибрати дизайн люстри світильника, який буде відповідати сучасним критеріям і в повній мірі виконувати свою функцію.
28.02.2020
0 коментарів
детальніше
Оригінальні люстри хай тек - сучасна атмосфера затишку і комфорту
У загальному дизайні житлового приміщення, важливе місце займає освітлення. Воно повинно виконувати свої функціональні обов'язки і створювати особливу атмосферу затишку і комфорту. Незважаючи на величезну модельне різноманітність освітлювального обладнання на даному ринку люстри хай тек користуються підвищеним попитом. Вони стали характерною ознакою сучасності. Таке світлове оснащення розраховане на оптимальну віддачу світла.
27.02.2020
0 коментарів
детальніше
Отримати знижку на свій email