(068) 776-60-67

(095) 282-85-08

(044) 339-92-33

Як вибрати прожектор для саду та вулиці

<p><a href="../../catalog/ulichnoe-osveshchenie" target="_blank" rel="noopener">Вуличне освітлення</a> в саду на дачі або вулиці - це запорука не тільки естетичного гарного вигляду будинку, а й безпеки. Освітлення свого житла в темний час доби давно вже не просто красива примха, а обов'язковий функціонал, який дає можливість безперешкодно пересуватися по території забезпечуючи хорошу видимість.</p> <p>Прожектор - один з видів вуличних...

Вуличне освітлення в саду на дачі або вулиці - це запорука не тільки естетичного гарного вигляду будинку, а й безпеки. Освітлення свого житла в темний час доби давно вже не просто красива примха, а обов'язковий функціонал, який дає можливість безперешкодно пересуватися по території забезпечуючи хорошу видимість.

Прожектор - один з видів вуличних світильників набув широкого поширення завдяки великому спектру своїх можливостей. Прожектор для вулиці дає яскравий світловий пучок спрямованого світла або може висвітлити відразу великий сектор. Ми Вам розповімо, як правильно вибрати прожектор для саду або присадибної ділянки, а також чим вони відрізняються.

 

 

 

Вид прожекторів для вулиці за типом лампи:


- світлодіодні (LED)
- галогенові
- металлогалогеновие

Розберемо переваги і недоліки таких прожекторів:

Cвітлодіодні прожектори

На сьогодні це найпоширеніший і оптимальний варіант за всіма параметрами. В основному конструкція має трансформатор і радіатор. Рефлектор в прожекторе формує напрямок світлового пучка.

Переваги світлодіодних прожекторів:

  • Робота до 100 000 годин
  • Споживання енергії на 90% нижче ніж у традиційних джерел світла
  • Працездатність в різних вуличних умовах
  • Безпека
  • Стійкість до механічних пошкоджень
  • Низьке виділення тепла
  • Необмежена кількість циклів включення

 

З недоліків LED прожекторів можна виділити відносно високу вартість, але на тлі споживання енергії та інших переваг - це сумнівний мінус.

Галогенні прожектори

Звернемо Вашу увагу, що це не найкращий вибір для вуличного освітлення дачної ділянки або приватного будинку. Вся суть в тому, що галогенова лампа випромінює теплий жовтий світло з маленькою потужністю, який не йде в порівняння з характеристиками з аналогічними світлодіодними прожекторами. Галогенові прожектори в основному використовуються на будмайданчиках, або там, де немає жорстких індивідуальних вимог до якості світла.

Сильне нагрівання корпусу галогенового прожектора - це ще один мінус пов'язаний з особливостями галогенових ламп, які нагріваються до 220 ° -260 ° С. Саме тому з пластика може виготовлятися тільки зовнішня частина, а корпус самої лампи в основному це метал.

Металогалогенові прожектори

По суті своїй, це оптимізовані галогенові прожектори. Відмінність в тому, що в колбу разом з парами галогену змішують ртуть. Її пари уповільнюю руйнування вольфрамової нитки більше ніж в сто разів, що дуже сильно подовжує термін служби лампи. За розмірами мтеллогалогеновие прожектори відрізняються від галогенних, для таких моделей використовують великий патрон, що в порівнянні з галогенними дає набагато вище показники технічних характеристик.

Датчики руху і освітленості. Важливо розуміти!

На сьогодні активно розвиваються і інтегруються в повсякденне життя нові технологи, «розумні» прилади кожен день спрощують повсякденні завдання, і дозволяють не відволікатися на рутину. Наприклад, в прожекторах використовуються датчики руху і датчик освітленості. Але на жаль ціна таких моделей вище звичайних аналогів. Тому не доцільно використовувати їх повсюдно.

Датчики освітленості і руху працюють по різному принципом. Використовувати прожектори з датчиком руху або освітленості бажано визначити після складання повного проекту освітлення. Для раціонального використання необхідно розбиратися в основних принципах роботи датчиків.

Датчик руху економлять електроенергію в тих місцях де світло потрібне тільки при появі людини, ворота або вхідні двері. А ось датчики освітленості дозволяють включати прилад тільки при недостатній освітленості.

Особливості вибору прожектора для саду або вулиці

Вибирати прожектор потрібно відповідно до їх технічними характеристиками і поставленими завданнями. Якщо є необхідність організувати повсякденне або святкове освітлення, краще, ніж світлодіодні прожектори для цієї мети не знайти.

Для охорони або функціонального освітлення підійдуть прожектора з датчиками руху. Вони включаються в момент руху і споживають малу енергії, забезпечуючи безпечне пересування по сектору.

Для входу в будинок або на ділянку прожектор повинен висвітлювати яскраво і велику територію, тому вибирайте модель з великою потужністю і колірною температурою.

0 коментарів
написати відгук
Отримати знижку на свій email